Tüm Masözleri görmek için tıkla 

Profesyonel masaj terapistlerinde hizmet almak istiyorsanız sitemizde bulunan masözlerin profillerini inceleyebilirsiniz. Masajların ortak özellikleri kişi bedenini ve zihin durumunu rahatlatarak negatif düşüncelerden ve durumlardan kurtulmasını sağlamaktır. Depresyon gibi zihin üzerinde etkili olan hastalıkların tedavi aşamalarında rahatlatıcı uygulama olarak masajın kullanımı da depresyon belirtilerini ve etkilerini azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Masöz profilleri 6 adet farklı masaj türünün uygulanması konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Uygulanan ve farklı bölgelerde etkili olan masajlar beden ve ruh sağlığı konusunda devreye girerek insanların yaşamlarında büyük bir etki bırakmaktadır. Antik kültürlerden günümüze kadar gelen evde masaj uygulamaları farklı yöntem ve uygulamaları içererek beden üzerinde yapılmaktadır.

Uzman Masöz Profilleri

Masözlerden masaj hizmeti arasında Shiatsu masajı da bulunmaktadır. Bu masaj türünün önemi ise masaj genellikle giysi üzerinden uygulanarak enerji akışı hızlandırılması istenir. Kas dokusu uyarılarak kasta oluşan hasarlar azaltılmaktadır. Masaj genellikle parmak, el ve dirsekler kullanılarak yapılmaktadır. Ritmik hareketler sonucunda yapılan uygulamalardır. İştahsızlık, migren ve aşırı kilo kaybı yaşayan insanlar üzerinde olumlu sonuçlar bırakmaktadır.

İstanbul masöz alanında eğitim ve uzmanlıklarını tamamlayarak belge almaya hak kazanarak bu mesleği yapmak isteyen kişilerdir. Bali masajı uygulaması en çok araştırılan masajlar arasında yer almaktadır. Endonezya da Bali bölgesinde ortaya çıkan ve uygulanan masajdır. Masajın önemi ise vücudu  dinlendirirken aynı zamanda da iyileştirme konusunda etkili olmaktadır. Beden üzerinde ağrılı olan dokular iyice bir ovularak lenf bezleri üzerinde kan akışı sağlanmaya çalışılır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir