Tüm Masözleri görmek için tıkla 

En güzel masaj fırsatlarını keşfetmek için sitemizi ziyaret edin alanında kendini iyi yetiştirmiş bir çok masaj terapisti bulunmaktadır. Profesyonel masöz farklı masaj çeşitlerini aktif olarak uygulamaya devam etmektedir. Özellikle çok fazla tercih edilen Bali masajı uygulama bölgeleri diğer masajlar dan farklı olmaktadır. Bu masaj türünde masaj ilk olarak ayaklarda başlayarak vücuda doğru yapılır. İnsan bedeninde tüm sinir sisteminin en çok etkilendiği alanlardan biri bölge olarak ayaklarda bulunmaktadır ve bu nedenle bu bölgede bir rahatlama ve iyileştirme etkisi bırakması istenmektedir.

Ataşehir masöz terapistler esansiyel yağ kullanılarak ya da kullanımı yapılmadan uygulanan masajları yapmaktadır. Refleksoloji masajı da yapılan masaj türlerinden biridir. Geçmişi eski zamanlara ve Uzak Doğu kültürüne kadar dayanmaktadır. Özelliği ise sadece masaj ayaklara uygulanmaktadır. Ayaklarda uygulanarak tüm vücudun etkilenmesi sağlanmaktadır. Ayakta bulunan noktaların farklı dokulara bağlı olması inancı ile uygulanmaktadır. Dinlendirmek ve stresten uzaklaşma konusunda etkili olan masaj türüdür.

Sertifikalı Masöz Terapistler

Sertifikalı masöz terapistler bir çok masaj çeşitleri konusunda da hizmet vermektedir. Yüz, boyun ve omuzlarda sıklıkla yapılan rahatlatıcı ve dinlendirici bir masaj uygulamasıdır. Adından da bileneceği üzere Hindistan ülkesinde çok uzun yıllardır bir geleneğe  bağlı olarak yapılmaktadır. Zihin üzerinde olumlu etkisi nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Önemi ise zihnin dinlendirilmesi ve rahatlatılmasıdır.

Masöz nasıl bulunur sorusu en yaygın olarak sorulan sorular arasında bulunmaktadır. Hint baş masajı ve diğer masaj türleri yapımı arasında yoğun bir ilgi ile karşılamaktadır. Masajların ortak özellikleri arasında dinlendirmek, rahatlatmak ve stresi azaltmak faktörleri yer almaktadır. Ağrı ve acı bölgelerinde de düzenli seanslara yapılan masajların bıraktıkları etki oldukça fazladır. Günümüzde masaj yaptırarak yorgunluktan kurtulmak ve sağlıklı yaşam geçirmek isteyen kişi sayısı artmaya başlamıştır.

Masaj terapistleri ile Uzak Doğu ve Antik zamanın izlerini taşıyan masajlar aynı uygulamaları içererek yapılmaktadır. Dolaşım sisteminde iyileşme sağlanarak uykusuzluk sorunlarının giderilmesinde yapılan masajların önemi büyüktür. Uyku apnesi, uykusuzluk, aşırı uyuma gibi sorunlarında yok etme konusunda masaj yaptırmak önemlidir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir