Tüm Masözleri görmek için tıkla 

Bağımsız hizmet veren masöz terapistleri sitemizin hemen hemen her sayfasında bulabilir profillerini göz atabilir ve randevu alabilirsiniz.

İstanbul masöz uzman bir uygulama terapisi eğitimini almıştır. Nabız oranı ile kan basıncı düşerek daha yavaş nefes alıp verme konusunda da yardımcı olur. Özellikle hemen korkan ve panik atak sorunu yaşayan kişiler için vücutta yapılan bir masaj zihni de etkileyerek hastalık belirtilerinin uzun vadede oluşumunu engellemektedir. Kaygı ve stres kaynaklı zihinsel ve ruhsal hastalıkların oluşumuna da etki etmektedir.

Epinefrin ve norepinefrin hormonlarının da salınımını azaltmaktadır. Bu hormonlar stres hormonlarıdır. Masaj uzmanları her masaj konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olarak kişi isteklerine göre seçilecek olan masajı belirlemektedir. Masaj konusunda yapılan araştırmalar ve uygulamalarda gerginlik baş ağrısı yaşayan 100 hastadan 95 hastada iyileşme belirtileri masaj yapılması sayesinde olumlu sonuç almıştır.

Eğitimli Masaj Uzmanı Masözler

Masaj terapistleri masajın insan bedeni için sağlığı konusunda da müşterilere bilgi vermektedir. Masaj, kalp hızı yüksek olan kişilerde dikkatli olarak uygulanmalıdır. Kalp hızının normal seviyelere ulaşması için düzenli masaj yapılması yavaşlayan bir kan basıncının oluşmasını sağlayacaktır.

Masöz nasıl bulunur İstanbul ilinde masaj yaptırma alanları arasında en iyi hizmet bölgelerinden biridir. Gün içinde yapılan aktiviteler sonrasında oluşan kas yaralanmaları ve hasarları gibi durumlarda masaj yapılan alanda ağrı ve acı seviyelerinde belirli oranda düşüşler oluşacaktır. Düzenli aralıklarla masaja yönelmek ve yaptırmak kişinin enerji seviyesini kontrol altına almasında da yardımcı olacaktır.

Sertifikalı masözler çok çeşitli masaj türleri için eğitimlerini bitiren kaliteli hizmet anlayışına sahip kişilerdir. Anlayış, cömertlik ve sevgi gibi duyguları etkileyen hormon olan oksitasyon hormonunun artmasını sağlar. Omurlarda ve eklemlerde yer alan ağrı reseptörünün salınımını artırmaktadır. Lenf düğümlerine gidecek olan kanın akış düzeyini artırır. Kas dokusunda yer alan bozulmaları engeller. Masaj ile farklı duygular açığa çıkmaktadır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir