Tüm Masözleri görmek için tıkla 

Uzman ellerden kaliteli masaj hizmeti alın sizlere sunduğumuz ücretsiz web sitemizde bir çok masaj hizmeti veren terapist bulabilirsiniz.

İstanbul ili sınırlarında gelişmekte olan evde masaj hizmeti alanında da başarılı olan adreslerden biridir. Masaj bir terapi ve iyileştirme olarak basit bir mekanizmayı sahip uygulamalardır. Masaj süreleri maksimum 15 dakika ile 90 dakika arasında değişmektedir. Terapötik olarak uygulanan birçok farklı masaj türü de bulunmaktadır. Günümüzde gergin kas ve sinir sistemini yatıştırmak için masaj terapisi tercih edilmektedir.

Sertifikalı Masöz Terapistler

Sertifikalı masöz terapistler ile kaliteli koşullarda uzman eller tarafından masaj yapılmaktadır. Hareketliliği artırmak, bağ dokusunu güçlendirme ve kaslarda meydana gelen sıvı azalmalarını kontrol altına almanın farklı yollarından biri de masajdır. Kasları tedavi ederek gerginlikler azaltılmaktadır. Sağlıklı ve hareketli bir bağ dokusu ve vücut yapısına sahip olmak için de masaj tercih ediliyor. Masaj, genel olarak fizik tedavi sırasında kullanılan teknikler ve uygulamalara benzerlik göstermektedir. Kullanılan teknikler ve hareket yöntemleri birbirlerine ile eş değerdir.

Masöz profilleri Çin ve Uzak Doğu masajları alanında kendilerini geliştirmiş kişilerden oluşmaktadır. Çin ülkesinde devamlı olarak yapılan Çin masajının farklı uygulama teknikleri ile yapıldığı bilinmektedir. Faydaları arasında akupunktur ile beraber yapılması vardır. Vücudun belirlenen noktalarına dairesel hareketler yardımı ile masaj yapılır ve akupunktur ile masaj birlikte yapılarak ağrı hemen hafifletilir. Amaç ağrılardan ve vücut yaralanmaları dan kurtularak şifa bulmaktır.

Masözlerden masaj hizmeti için kişi tarafından istenilen güne uygun olarak masaj hizmeti alınmaktadır. diğer masaj türlerinden farklı olarak uygulandığı kişiye vermektedir. Daha çok belirli kişiler tarafından tercih edilmektedir. Deneyimler sırasında bilinç seviyesinin yüksek olması ve haz almak için tercih edilmektedir. Huzur hissini de uyandırmaktadır. Enkafalin hormonlarının salınım seviyesinde düşüş meydana getirmektedir.
Levent Profesyonel Masöz

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir